Vel heimasíðulit Vel grønan heimasíðulit Vel bláan heimasíðulit Vel gulan heimasíðulit Vel reyðan heimasíðulit Vel gráan heimasíðulit
 
Starvsfólk
Starvsfólk Starvsheiti Telefon Teldupostadressa
Sjúrður Holm Stjóri  +298 210830  sjurdur@busetur.fo
       
     
Uni Glerfoss Petersen Byggifrøðingur +298 230832 unip@busetur.fo
Hans Poulsen Byggifrøðingur +298 230840  hans@busetur.fo
Oluf í Toft Byggifrøðingur +298 230844  oluf@busetur.fo
Sølvi Vatnhamar Byggifrøðingur +298 230833 solvi@busetur.fo
       
       
Bárður Johannessen Arbeiðsformaður +298 230830 bardur@busetur.fo
Búi Holm Arbeiðsformaður +298 230831  bui@busetur.fo
Hallur F. Hansen Arbeiðsformaður +298 230834  hallur@busetur.fo
       
       
Diana Jacobsen Skrivstova /bókhald +298 230855 diana@busetur.fo
Eilif Petersen Roknskaparleiðari +298 230836 eilif@busetur.fo
Rakul Nielsen Skrivstova/bókhald +298 230845  rakul@busetur.fo
       
       

SENDISTOVAN